Evcil Dostlarınızın Tüm İhtiyaçları için Türkiye'nin En Büyük Petshopu

Home Forums Hayvan Kimlik Belirleme ve Kayıt Sistemi Evcil Dostlarınızın Tüm İhtiyaçları için Türkiye'nin En Büyük Petshopu

Evcil Dostlarınızın Tüm İhtiyaçları için Türkiye'nin En Büyük Petshopu

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  royalcaninkitten 2 months, 1 week ago.

 • kedi lover
  @kedi-lover
  Participant

  İnternet üzerinden kedi, köpek ve diğer tüm evcil dostlarınızın ihtiyaçları için tercih edebileceğiniz en büyük online petshop PetBurada.

  Kedi maması, piyasada birbirinden farklı birçok kedi maması markası ve çeşidi varken hangi mamanın kediniz için doğru mama olduğu konusunda kararsız kalıyor olabilirsiniz. Kediniz için doğru mamayı seçerken onun ırkı, yaşı, kısır olup olmadığı gibi özellikleri bilmeniz mama seçiminde size yardımcı olacak olan hususlardır. Pro plan, royal canin, pisy cat, kit cat gibi dünyaca ünlü kedi maması çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

  Kedi Kumları kediler içgüdüsel olarak kendilerini temizleyen canlılardır. Günlük rutin temizlikleri onlar için olmazsa olmaz konuların başında gelir. Dolayısıyla kediler tuvalet ihtiyaçlarını giderirken de bu alanın temiz bir yer olmasına dikkat ederler. Doğadaki durumun aynısı evde yaşayan kediler için de geçerlidir ve kedileri tuvaletlerini yapmaları için yaratılan en uygun alan kedi tuvalet kabıdır. Bu kabın içerisine koyulabilecek yegane malzeme kedi kumudur.

  • This topic was modified 3 months, 1 week ago by  kedi lover.
  Permalink
  royalcaninkitten
  @royalcaninkitten
  Participant

  Evcil hayvanlarımız için mama seçimi oldukça önemli bir konu, ben kendi yavru kedim için bu mamayı alıyorum https://www.petzzshop.com/royal-canin-kitten-yavru-kedi-mamasi-4-kg

  Permalink
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.