Prefabrik Ev Fiyatları

Home Forums Farmer Registration System Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik Ev Fiyatları

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Hakan Yilmaz 1 week, 5 days ago.

 • Hakan Yilmaz
  @hakan-yilmaz
  Participant

  Hazır ev, hazır evler ve hazır Konut yoğun olarak ilkbahar-yaz başında yaptırılan prefabrik hazır ev, prefabrik ev, prefabrik villalar ön üretimli hafif prefabrike yapılardır. Prefabrike yapılar önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilir. Prefabrike ev taşıyıcı sistemin çelik konstrüksiyon olması ile yapıların en büyük avantajı, depreme dayanıklı ve hafif olmasıdır.

  Çelik ev tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilirler. Prefabrik evler çoğunlukla çelik konstrüksiyon fabrika binaları, çelik konstrüksiyon ev, çelik konut, çelik evler ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılır. Geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik konut, çelik yapı, konut ve çelik ev sistemidir.

  Firmamız tarafından geliştirilen Yonca ev ve konteyner projesi bir çok haber kanalı ve sosyal medya tarafından büyük ilgi gördü. İzleyeceğiniz bu videoda Kanal 24 tv’ nin haber bültenine konu oldu. TRT tarafından çekilen Prefabrike Yapılar, Konteyner ve üretim tesisimiz hakkındaki belgesel prefabrik yapıların üretimi konusunda merak ettiğiniz tüm sorunların yanıtına ulaşmanızı sağlıyor. İzlemek için haberin devamını okuyun.

  “4 aileye bir yonca” fikrinden yola çıkılarak tasarlanan YONCA EVLER projemiz konteyner ve prefabrike yapı olmak üzere iki farklı yapım sistemi için de detaylandırılmıştır.Mardin Artuklu Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi binaları hafif çelik sistem teknolojisi ile başarıyla tamamlanmış ve 2011 yılı içerisinde hizmete girmiştir.

  Başkent Aşkabat’ın yaklaşık 20 kilometre kuzeyindeki Çöl Pazarı, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov tarafından 16 Şubat 2011 tarihinde hizmete açıldı. Prefabrik ev fiyatları yabancı ve yerli müşterilerimizle gerçekleştirdiğimiz iş ortaklıkları ile yeniden yapılandırma süreci hızla devam eden Irak ve çevresine prefabrike yapılar, konteynerler vb ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

  Prefabrik Paket ev, Paket evler, prefabrik evler, prefabrik binalar istenilen ölçüde ve dizaynda üretilmektedir. Prefabrik evler tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir. Prefabrik evler oldukça kullanışlıdır. Sevkiyat ve Demontajı sırasında sıkıntı çıkarmamaktadır.

  Prefabrik evler, prefabrik konut ve prefabrik bina lar kaynaksız yapı teknolojisi ile üretilmektedir. ön üretimli hafif çelik yapıların iç ve dış kaplamasında fibercement pres panel kullanılmaktadır. Prefabrik ev fiyatları konut ve prefabrik bina kataloğuna gözatmak için burayı tıklayın.

  Permalink
Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.