Prefabrik ev fiyatları

Prefabrik ev fiyatları

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Hakan Yilmaz 3 weeks, 3 days ago.

 • Hakan Yilmaz
  @hakan-yilmaz
  Participant

  Prefabrik Ev Fiyatları Nelerdir? Satılık Prefabrik Evlerin Fiyatları

  Prefabrik ev fiyatları çeşitli üreticilere göre farklı özellikler ile sunulduğundan farklı fiyatlara satılmaktadır. Üreticilerin büyük bir çoğunluğu tarafından çelik konstrüksiyon yapı kullanmadığı ve beton panel ile duvarları oluşturduğu için fiyatları makul gelen birçok üretilmiş ürüne rastgelinebilir. Ancak kullanılan malzeme ve yapılan ön üretim kalitesine göre üreticilerin sınıflarıda prefabrik ev fiyatlarına yansımaktadır. Firmamız çelik konstrüksiyon ve duvar, taban, tavan kaplamasında fibercement kullandığı için prefabrik ev fiyatları diğer yeni prefabrik üreticilerine göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Ancak yaklaşık 20 yıldır ülkeye hizmet veren firmamız prefabrik ev fiyatları ile birlikte ürettiği malzeme ve evinde babadan oğula uzun ömürlülük garantisini sunmaktadır. 27 metre² ile 130 metre²’ye kadar standart tip tek katlı prefabrik ev üretimi yapan firmamıza ana menüden ulaşarak fiyatlar konusunda fikir sahibi olmak için irtibat kurabilirsiniz.

  Hazır Prefabrik Ev Fiyatları, Prefabrik Ev Satış Fiyatları, Satılık Ev

  Prefabrik evlerin en önemli özelliklerinden biri betonarme evlerden daha ucuz ve daha makul fiyatlara maledilip müşteriye satılmasıdır. Türkiye’de son 10 yıda özellikle Marmara depreminden sonra rağbet görmeye başlayan prefabrik evler konut sektöründeki rekabetinde artmasıyla fiyatları daha da cazip hale getirmeye başladı. Ancak bu kaliteden ödün verilmesine sebep olduğu gibi hazır prefabrik evlerin fiyatlarınıda aşağıya çekmeye başlamıştır. Beton panel ile üretimi yapılan ve çelik konstrüksiyona sahip olmayan 100 metrekarelik bir prefabrik evin maliyeti metrekarede 200 YTL gibi bir rakamdan başlamaktadır. Bu fiyat talep doğrultusunda üretici firmaya göre yukarı doğru çıkabilmektedir.

  Hızlı montajı, ekonomik ve şık görüntüleriyle prefabrik evler ses ve ısı yalıtımlarında diğer binalara göre avantajlıdırlar. Prefabrik evler kurulacağı bölgenin iklim ve deprem gibi çevre faktörlerine göre değişiklik göserebilmektedir. Diğer betonarme yapılarda uygulanan dekorasyon tekniklerinin tamamı prefabrik yapılardada kullanılmaktadır. Beton panelli, çelik konstrüksiyona sahip olmayan prefabrik evlerin ömrü kullanılan malzeme ve yapılış tekniğine bağlı olarak 30 ile 50 yıl arasında değişebilmektedir.

  Bu prefabrik ev fiyatlarınıda beraberinde ucuza getirmektedir. Prefabrik.com çelik konstrüksiyon ve beton panel yerine fibercement kullandığı için prefabrik ev ömrü, minimum 3 katına, maksimum ömürlük kullanım ömrüne sahip olmaktadır. Deniz seviyesinde bağıl neme sahip bir doğa şartında bulunan prefabrik evlerin ömürleride hemen hemen aynı özelliği göstermektedir. Prefabrik evlerin istenildiğinde taşınabilmesi tercih sebeplerin en büyük olanıdır.

  Permalink
Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.